Het nieuwe seizoen van de zondagsschool is alweer in volle gang!
Wij als leiding kijken terug op een goede start en al enkele gezellige en leerzame middagen. We hopen dat jij het ook fijn vond om weer samen te luisteren naar verhalen uit de Bijbel en om de middag gezellig af te sluiten met een spel of knutsel!
Maar misschien mis je toch nog dat ene vriendje of zou je het leuk vinden als je jouw buurmeisje eens mee kon nemen naar de zondagsschool. Dan is dit je kans!
Zondagmiddag 7 oktober is er een vriendjes- en vriendinnetjesmiddag.
Dus heb jij een vriendje/vriendinnetje, neefje/nichtje, buurjongen/buurmeisje die je graag wilt laten zien hoe het er bij de zondagsschool aan toe gaat? Neem hem/haar dan eens gezellig mee!
Alle kinderen zijn welkom op de gebruikelijke tijden van 14.00 – 15.00 uur.
Wij kijken uit naar jullie komst!
Groetjes Tineke, Dieke, Loes, Joanne, Hans, Robert en Ciska
- Welkom
- Onze gemeente
- Kerkdiensten
- Ontmoeten
- Helpen
- Agenda
- Preekrooster
- Verbouwing
- Inleiding
- Donatieformulier voor de verbouwing/uitbreiding van de bijgebouwen
- Optie 1: Bestaande Nevenruimten Opknappen en Energetisch Verbeteren
- Optie 2: Bestaande Nevenruimten Opknappen en Energetisch Verbeteren met Uitbreiding Tussen de Kerkzaal en Kerkheem
- Optie 3: Sloop van bestaande Kerkheem en nieuwe uitbreiding met geluidsdichte kelder